Kdo jsem

Ahoj, jsem Roman z Krásné Lípy. Detektorům kovů se věnuji od roku 2009. V roce 2014 jsem navázal spolupráci s největším distributorem detektorů kovů v ČR jako tester detektorů, překladatel návodů a redakční textař. Od roku 2016 nabízím detektory kovů a příslušenství na severu Čech, zejména Děčínsku a Šluknovsku. V roce 2022 jsem se stal oficiálním prodejcem společnosti Detektory Mlejnský s.r.o. s působností v celé ČR a SR.

S detektory si rozumím

Otestoval jsem desítky detektorů kovů všech značek. Až dosud jsem vlastnil a poctivě “nachodil” 15 detektorů šesti různých výrobců. Přeložil či vytvořil jsem desítky návodů k detektorům, zaškolil mnoho detektoristů / zákazníků přímo v terénu. Na téma hledání s detektory kovů a historie jsem publikoval přes 700 článků v online i tištěných médiích.

Pomáhám s výběrem detektoru dle vašich preferencí a potřeb. Zaškolím a vysvětlím, pomohu s optimálním nastavením detektoru v jakýchkoli podmínkách – pokud si nevíte rady, zavolejte kdykoli. Třeba přímo z terénu. Zákazníkům vždy poskytuji maximální servis.

Mám pro vás tipy a triky, se kterými získáte z detektoru maximum a naučíte se jej ovládat mnohem rychleji. Ušetřím vám čas i nervy při seznamování s detektorem na vašich prvních výpravách. 

 

 

Kde nás najdete:
Dlouhý Důl 54
Krásná Lípa
407 46

V nabídce:

 • Detektory kovů
 • Rýče a nástroje pro kopání
 • Sondy k detektorům
 • Dohledávací detektory
 • Průmyslové detektory
 • Doplňky a příslušenství
 • Oblečení a obuv do terénu
 • Poradenství a kompletní servis

   Absolutní péče

   Zakládám si na osobním přístupu a kvalitě servisu. Většina detektoristů po nákupu nového přístroje (bez ohledu na dosavadní praxi) první týdny až měsíce laboruje s nastavením a tápe. Díky našemu praktickému před i poprodejnímu poradenství porozumíte detektoru mnohem rychleji. Nemusíte plýtvat časem a energií na pokusy a omyly, prostě užíváte dobrodružství detektorového hledání od začátku!

   Jak to funguje

   Vybraný detektor mohu předat osobně a vše vysvětlit přímo v terénu při společném hledání (Šluknovsko, Děčínsko – po dohodě i jinde) nebo zaslat kamkoli v ČR a SR s dopravou zdarma. Poradím také na dálku po telefonu, online přes Messenger, WhatsApp, e-mailem apod.

   Nákupem servis nekončí: Jste v terénu a nevíte si rady s nastavením detektoru?  Jednoduše mi kdykoli zavolejte!

   Adresa

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46

   Kontakt

   Roman Němec
   info@detektory24.cz

   +420 777 967 437

   Napsat dotaz

   8 + 10 =

   Kontakt

   info@detektory24.cz

   (+420) 702 914 802

   Adresa

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46