O nás

Detektorům kovů a hledání se věnuji od roku 2009. Počínaje rokem 2012 až dosud detektory profesionálně testuji. V roce 2014 jsem byl osloven ke spolupráci s největším distributorem detektorů kovů v ČR jako tester, překladatel návodů a writer. O dva roky později jsme společně uzavřeli první dealerskou smlouvu – začal jsem fungovat jako výdejna detektorů kovů s poradenstvím pro zájemce ze severních Čech, zejména Šluknovského Výběžku a okolí. Počátkem roku 2022 jsme smlouvu rozšířili a já se stal oficiálním prodejcem společnosti Detektory Mlejnský s.r.o. (Lovecpokladu.cz) s působností v celé ČR a SR.

Detektorům rozumím

Rukama mi při testování prošly desítky detektorů kovů. Osobně jsem vlastnil a poctivě „nachodil“ 14 detektorů šesti výrobců. Přeložil jsem a editoval návody k většině dodnes na trhu dostupných detektorů. Zaškolil jsem více než stovku detektoristů přímo v terénu. Na téma hledání s detektory kovů jsem publikoval přes 500 článků v online i tištěných médiích.

 

Pomůžu Vám

Uvedené zkušenosti úročím ve snaze poradit a pomoci s výběrem detektoru tak, aby vyhovoval právě Vám a fungoval tam, kde nejčastěji plánujete hledat. Pomohu s optimálním nastavením detektoru v jakýchkoli podmínkách. Doporučím tipy a triky, díky kterým získáte z detektoru maximum a zkrátíte dobu „nachození“ na minimum. Prostě – naučím Vás rozumět detektoru a principům detektorového hledání.

Kde nás najdete:
Dlouhý Důl 54
Krásná Lípa
407 46

V nabídce:

 • Detektory kovů
 • Rýče a nástroje pro kopání
 • Sondy k detektorům
 • Dohledávací detektory
 • Průmyslové detektory
 • Doplňky a příslušenství
 • Oblečení a obuv do terénu
 • Poradenství a kompletní servis

   V čem jsme jiní

   Zakládáme si na osobním přístupu a kvalitě servisu. Většina detektoristů po nákupu nového přístroje (bez ohledu na dosavadní praxi) první týdny až měsíce laboruje s nastavením a tápe. To se Vám u nás nestane. Díky našemu praktickému před i poprodejnímu poradenství ZDARMA porozumíte detektoru mnohem rychleji. Nemusíte plýtvat časem a energií na pokusy a omyly, prostě si užíváte dobrodružství detektorového hledání od začátku!

   Jak to funguje

   Vybraný detektor mohu předat osobně a vše vysvětlit přímo v terénu při společném hledání (Šluknovsko, Děčínsko – po dohodě i jinde) nebo zaslat kamkoli v ČR a SR s dopravou zdarma. Poradím také na dálku po telefonu, online přes Messenger, WhatsApp, e-mailem apod.

   Nákupem to u nás nekončí: Jste v terénu a nevíte si rady s nastavením detektoru?  Jednoduše nám zavolejte!

   Navštivte nás

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46

   Kontakt

   Roman Němec
   info@detektory24.cz

   +420 777 967 437

   Napsat dotaz

   11 + 13 =

   Kontakt

   info@detektory24.cz

   (+420) 702 914 802

   Adresa

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46