O nás

Ahoj. Jsem Roman. Detektorům kovů se věnuji od roku 2009 – hledání, školení, testy, recenze… Od roku 2014 spolupracuji s největším distributorem detektorů kovů v ČR jako tester, překladatel a textař. Od 2016 prodávám detektory kovů a příslušenství. V roce 2022 jsem se stal oficiálním prodejcem společnosti Detektory Mlejnský s.r.o. s působností v celé ČR a SR.

S detektory si rozumím

Rukama mi při testování prošly desítky detektorů kovů. Osobně jsem vlastnil a poctivě „nachodil“ 15 detektorů šesti různých výrobců. Přeložil jsem desítky návodů, zaškolil více než stovku detektoristů přímo v terénu. Na téma hledání s detektory kovů jsem publikoval přes 500 článků v online i tištěných médiích.

 

Pomáhám s výběrem detektoru dle vašich preverencí a potřeb. Zaškolím a vysvětlím, pomohu s optimálním nastavením detektoru v jakýchkoli podmínkách.

Naučím vás tipy a triky, se kterýmu získáte z detektoru maximum a naučíte se jej ovládat mnohem rychleji. 

Kde nás najdete:
Dlouhý Důl 54
Krásná Lípa
407 46

V nabídce:

 • Detektory kovů
 • Rýče a nástroje pro kopání
 • Sondy k detektorům
 • Dohledávací detektory
 • Průmyslové detektory
 • Doplňky a příslušenství
 • Oblečení a obuv do terénu
 • Poradenství a kompletní servis

   Absolutní péče

   Zakládáme si na osobním přístupu a kvalitě servisu. Většina detektoristů po nákupu nového přístroje (bez ohledu na dosavadní praxi) první týdny až měsíce laboruje s nastavením a tápe. Díky našemu praktickému před i poprodejnímu poradenství porozumíte detektoru mnohem rychleji. Nemusíte plýtvat časem a energií na pokusy a omyly, prostě si užíváte dobrodružství detektorového hledání od začátku!

   Jak to funguje

   Vybraný detektor mohu předat osobně a vše vysvětlit přímo v terénu při společném hledání (Šluknovsko, Děčínsko – po dohodě i jinde) nebo zaslat kamkoli v ČR a SR s dopravou zdarma. Poradím také na dálku po telefonu, online přes Messenger, WhatsApp, e-mailem apod.

   Nákupem to u nás nekončí: Jste v terénu a nevíte si rady s nastavením detektoru?  Jednoduše nám zavolejte!

   Navštivte nás

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46

   Kontakt

   Roman Němec
   info@detektory24.cz

   +420 777 967 437

   Napsat dotaz

   11 + 5 =

   Kontakt

   info@detektory24.cz

   (+420) 702 914 802

   Adresa

   Dlouhý Důl 54
   Krásná Lípa
   407 46